ВИПУСКНИКИ

Колос Євген Васильович

Наша родина безпосередньо пов’язана з університетом та бухгалтерською професією. Я випускник спеціальності «Бухгалтерський облік та аудит» 1997 року, встиг попрацювати за фахом на великому державному підприємстві, що було дуже пізнавально. Але у подальшому прийняв рішення створити та розвивати власну справу. Знання у сфері обліку та оподаткування дали можливість досягти у власному бізнесі значних успіхів та уникнути помилок і негараздів.

Моя дружина набула фаху бухгалтера у 2002 році та вступила до аспірантури кафедри «Бухгалтерський облік», яку успішно закінчила та у 2007 році захистила кандидатську дисертацію. Сьогодні ми разом керуємо бізнесом за різними видами діяльності, створили 50 робочих місць. Багаж знань, отриманий за період навчання, допомагає правильно обрати вид підприємства в залежності від системи оподаткування, контролювати фінансові потоки, мінімізувати затрати, що в свою чергу приводить до збільшення прибутку.

Наша родина вдячна долі за правильно обрану освіту.

 

 

Ковальова Ольга Андріївна Керуюча Кіровоградським відділенням №1 ПАТ «Сбербанк»

Студентські роки – це був чудовий час. Думаю, що мій нинішній світогляд, моє ставлення до професії багато в чому було сформовано саме в ці роки – і відбувалося це під впливом моїх викладачів кафедр бухгалтерського обліку та аудиту. Різноманітні економічні знання, які я отримала, стали дуже потужним фундаментом в моїй професії. Мене навчили глобально і критично мислити, підходити до справи креативно – і це, мабуть, найголовніше, що потрібно людині, яка робить кар'єру в будь-якій сфері.

Моїм професійним шляхом і частиною мого життя стала банківська справа. Мені вдалося за кілька років пройти шлях від працівника каси до керівника банку. Як показав час – вчили нас ґрунтовно, необхідним речам і вкладаючи в кожного з нас душу.

Вдячна долі за вірний вибір професії та навчального закладу.Банар-Янатій Олена Юріївна Керуюча Кіровоградським обласним управлінням АТ «Ощадбанк»

Я жодного разу не засумнівалася в правильності зробленого мною освітнього вибору. Причина полягає не тільки в універсальності отриманих знань, а й в грамотній і зрозумілій формі подачі цих знань викладачами.

Практична сфера реалізації знань, отриманих при здобутті фаху дуже широка і можна з легкістю знайти для себе те, чим будеш займатися все життя. Для мене таким інтересом стала банківська діяльність. Знання і вміння, отримані за навчання, дали моїй банківській кар’єрі хороший старт і багато переваг.

На спеціальність «Облік і оподаткування» я б порадила йти людям, які серйозно думають про своє майбутнє: випускники мають хороші перспективи і знаходять гідну роботу.Суська Олена Олександрівна, Начальник відділу перевірок ризикових платників податків управління аудиту ГУ ДФСУ у Кіровоградській області
Суська Аліна Ігорівна,Заступник головного бухгалтера ТОВ «ШИНПРОМ»

Диплом за спеціальністю Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності я отримала у 1993 році й одразу після закінчення вузу пішла працювати у Податкову службу. Тут зробила успішну кар’єру і працюю й дотепер. Економічні знання, вміння аналізувати інформацію, прагнення розвиватися - те, що я маю завдяки освіті й досвіду. Думаю, що це саме ті якості, що відрізняють людину, яка прагне успіху.

Універсальність спеціальності «Бухгалтерський облік та аудит» дає хороші професійні перспективи. Такий вибір я б порадила молодим людям, які серйозно думають про своє майбутнє. Моєї поради дослухалася й моя донька. Аліна закінчила університет у 2013р. і сьогодні успішно працює за фахом - заступником головного бухгалтера ТОВ «ШИНПРОМ». Я пишаюся її успіхами.

З досвіду нашої родини можу сказати: наполегливі випускники мають хороші перспективи і знаходять гідну роботу.

© 2021 KNTU